Programista PHP

Programista PHP

Bartosz Hornik

Programista PHP Portfolio

Od początku kiedy zająłem się programowaniem w PHP wykonałem bardzo dużo stron i aplikacji. Często moim zadaniem nie była budowa serwisów od początku ale też dokonywaniem mniejszych lub większych modyfikacji. Przez 8 lat było tego na prawdę sporo i nie sposób wymienić wszystko. Wymieniam tylko najważniejsze wg mnie projekty.


ProjectOne

ProjectOne to framework służący do budowy dedykowanych systemów IT. Oparty jest o framework PHP Zend. Wykorzystuje system szablonów Smarty. Dane magazynowane są w bazie typu NoSQL - MongoDB. Szczególną uwagę poświęciliśmy na optymalizację szybkości działania systemu. Wykorzystuje on dedykowane mechanizmy Cache oparte o Memcache.

Prace nad systemem trwały ponad rok czasu. Zaangażowanych było kilku programistów z mojego zespołu. Framework posłużył już do budowy dwóch aplikacji, których opis znajdziesz poniżej.

Użyte technologie: PHP, Zend Framework, JavaScript (jQuery), Html5 i CSS3, MongoDB, Smarty, Memcache, AmCharts.

Zarządzanie Siecią Franczyzy

Oprogramowanie rozwiązujące szereg problemów osób zarządzających siecią sprzedaży (franczyzą). Wspiera działanie sieci od momentu pierwszego kontaktu do obliczania prowizji w ramach sieci franczyzy.
Aplikacja składa się z ponad 20 modułów pozwalających na zarządzanie wieloma aspektami działalności. Przykładowo jest to zarządzanie ofertą produktów, magazynem, składnikami produktów, prowizjami, pracownikami itd. Umożliwia też prognozowanie wyników finansowych.
System obsługuje urządzenia z ekranami dotykowymi (w tym smartfony) umożliwiając obsługę kasy w nowoczesny sposób.

Zobacz DEMO: Oprogramowanie dla Franczyzy

Zarządzanie nieruchomościami

Kolejny system typu ERP oparty o framework ProjectOne. Składa się z blisko 50 modułów wspomagających administrację nieruchomościami, rozliczaniem z wynajmującymi, zarządzaniem awariami itd. System jest jeszcze w budowie.

Zobacz DEMO: Zarządzanie nieruchomościami

Oprogramowanie ERP

Oprogramowanie przygotowane zgodnie ze specyfikacją dostarczoną przez klienta, firmę niemiecką zajmującą się telefonią mobilną i internetem. System został wdrożony do 20 sklepów i jest obsługiwany przez kilku dziesieciu pracowników.

Użyte technologie: PHP, Symfony, JavaScript (jQuery), Html i CSS3, MySQL, Memcache, AmCharts, Google Translate & Calendar.

Oprogramowanie ERP dla sieci sklepów optycznych

Program typu ERP do zarządzania siecią salonów optycznych. Obsługa klienta (CRM), rejestracja zakupów, programy rabatowe, umawianie wizyt u okulisty online i wiele innych funkcjonalności. Aktualnie w bazie jest zarejestrowanych ponad 40 000 klientów i 50 000 zakupów. Użyte technologie: PHP, autorski framework, JavaScript (jQuery), Html i CSS, MySQL.

Oprogramowanie ERP dla drukarni

Rozbudowane oprogramowanie ERP wspierające workflow we wiodącej warszawskiej drukarni. Automatyzacja kontaktów z klientami, rejestracja zleceń i kontrola etapów realizacji. Doskonałe narzędzie analityczne.

Użyte technologie: PHP, autorski framework, JavaScript (jQuery), Html i CSS, MySQL.